| Vasile_Razvan_1998 a întrebat:

Salut,la Orange hiro cica nu se desface capcul din spate si cum fac sa schimb bateria?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca ai probleme cu bateria telefonului, va trebui sa mergi cu telefonul impreuna cu factura si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop, pentru a fi trimis in Service.

O zi buna,
Orange Helper.

| SorinTudor a răspuns:

Nu ai cum sa o schimbi din moment ce nu poti scoate capacul. Il duci la un service autorizat si iti schimba acolo bateria

| UnKnoWw a răspuns:

Orange hiro nu are baterie! Are un fel de punga de plastic cu un lichid... nu stiu exact cum sa-ti explic, si de asta nu poti scoate capacul.