| BezeaToxica a întrebat:

La telefoanele Black Berry(curve 9320) ii poti pune meniul in romana? sau pot descarca cv cu care sa fe meniul in romana? Daca da cum?

1 răspuns:
| Samy98 a răspuns:

Depinde din ce tara la-i cumparat. Daca e din Spania, Anglia, Italia etc nu are limba romana, dar daca e fabricat in Romania are meniu in romana.Despre cv nu prea stiu multe de asta nu pot sa iti rapund in privinta asta.Vezi daca poti pune meniul in engleza, asta e util pentru tine pentru ca poti invata rapid engleza, vazand ca astazi cea mai vorbita limba este engleza. Sper sa gasesti rezolvarea.