| DannyyDanutzz a întrebat:

Salut lume, azi mi-am incarcat o cartela cu 5 euro in cosmote si are si internet! Cum activez optiunea sau ce trebuie sa fac ca sa pot folosii internetul dp cartela? Nu ma luati ca trebuie sa sun la nu stiu ce nr, daca puteti spuneti-mi pasii exact cum trebuie sa fac!
dau funda, mersi

P.S IS PE COSMOTE SI AM TELEFON : SAMSUNG GALAXY MINI 2

4 răspunsuri:
| AlexNet74 a răspuns:

Iti trebuie configuratia, nu o stiu exact, dar o poti gasi aici: http://www.cosmote.ro/ro/serviceinstructions.aspx?cid=18379&ns=-10000....si cu pasi exacti, mai lasa-ne ca nu trebuie sa-ti dam mura in gura

| DannyyDanutzz explică (pentru AlexNet74):

Da-mi site corect daca poti big grin

| AlexNet74 a răspuns (pentru DannyyDanutzz):

Ce nu e bun la ala?

| va2311paa a răspuns:

Mda este foarte greu nu? Ti apast pe butonul care iti blocheaza telefonul si o sa vezi ca iti apar 4 lucruri:mod silentios, mod date de retea, mod avion si oprire...Deci tu treuie sa activezi mod de date retea adica sa apesi pe el iar sus de tot o sa iti apara 2 sageti una in sus si una in jos si o sa scrie si 3g... Funda?