| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa vand N8 (6 mil.) sa pun diferenta sa imi iau un Galaxy S 2 (NOU)? Cam cat e? Am vazut ceva preturi dar difera de la un magazin la altul.
Si ce parere aveti: Galaxy S 2 sau Galaxy S 2 plus? care e mai bun dupa parerea voastra?

2 răspunsuri:
| iesiacasa a răspuns:

Salut eu zic ca merita sa vinzi Nokia n8 deoarece nu prea aveai aplicatii si era micut ca dimensiuni.s2 ul a fost cel mai bun telefon al anului 2011 si acest lucru este foarte important. Pretul lui este in jur de 12 milioane pe eMAG si pe telefonul tau.eu.S2 plus ar fi o idee mai bun deoarece are android mai nou adica 4.1.2 fata de s2 cu 2.3.4,la s2 plus memoria este de 8 gb fata de 16 sau 32 de pe s2, in rest sunt cam la fel la specificatii.

| IulyanStefan a răspuns:

Dupa mine nu prea esi in castig (ma refer la bani) dupa mine ar merita eu asi da