| oricine a întrebat:

Care este diferența dintre Samsung Galaxy S3 mini si Samsung Galaxy S3? Ce părere aveți de acestea, își merita bănuții?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini are ecran mai mic și unele specificații mai slabe.

| Nume2 a răspuns:

Da banii si ii merita, diferenta este ca s3 mini are mai punti gb ram, procesor mai slab, mi separe, ecran mai mic...

| atomescu a răspuns:

Eu zic ca in acest moment chiar se merita sa iti cumperi un S3.

Pentru ca au aparut mai multe modele dupa el, pretul a scazut destul de mult si a devenit un telefon accesibil pentru multi.

Vezi ca il gasesti aici: http://bit.ly/1e89p0n la un pret bun si in josul respectivei pagini vei gasi si parerile celor care l-au mai cumparat.

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns:

Banii frati-miu