| Alexandru_George_2002 a întrebat:

Salut, mi-a spalat maicamea castile de iphone, erau in blugii si nu s-a uitat, si acum cand le-am bagat in telefon se auzeau dar foarte prost, se auzea subtiat si basul nu mai mergea, daca le las peste noapte gen sa se usuce or sa mearga din nou?

1 răspuns:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Nu prea cred. Folosește uscătorul | feonul că sa usuci sau pune un prosop până mâine. Poți să încerci să ip pui în orez chiar merge.Sau ia-ți altele noi că sa nu îți strici iPhone Ul!