| Kennedy97 a întrebat:

Am o intrebare:Ce au castile mele? Cand le conectez la calculator si dau o melodie oarecare, se aude doar negativul....ca sa mearga trebuie miscata un pic...ce sa ii fac sa mearga bine? Am incercat si la telefon,care are aceeasi mufa ca la casti, le-am inversat(castile de la calculator le-am bagat la telefon si tot negativul se auzea, castile telefonului tot asa la calculator).Ce sa ii fac? Multumesc!winking

Răspuns Câştigător
| DrAg0SLykoz a răspuns:

straight faceSugestia mea este sa-ti cumperi altele noibig grin