| TaeTae74 a întrebat:

Buna,cand am bagat castile in telefon acesta s-a oprit brusc si s-a inchis de tot apoi a repornit.Castile nu erau originale si mergea doar una.

1 răspuns:
| Mariu0699 a răspuns:

Nu cred ca e neaparat de la casti, orice telefon se stinge si se reaprinde singur. Ori ca s-a blocat pentru cateva momente, ori s-a intamplat ceva la programele telefonului. Daca bagi castile si vezi ca telefonul o ia razna din nou, nu le mai baga dar nu cred ca e asta problema