| catacatalin12 a întrebat:

Mi-am cumparat luna trecuta o tableta evotab si am incercat sa descarc anumite jocuri, apoi astazi am vazut cum se numeste tableta este evotab 3 cea mai nou aparuta. Imi puteti spune si mie niste linkuri de jocuri dar sa fie numai pentru tableta evotab 3, ca astfel nu merge. Multumesc!

1 răspuns:
| Veromon a răspuns:

Nu e asa complicat precum crezi, tableta ta foloseste un sistem de operare android 4.0.3... similar cu Microsoft windows, numai ca este gratuit. Daca vrei sa descarci jocuri, acestea trebuiesc sa fie compatibile cu sistemul de operare android, nu cu tableta. Apropo, tableta ta sa stii ca e romaneasca. Bafta!