| MinecraftRomaniaBubu a întrebat:

Mi-am cumparat recent (acum 2 zile) un iPhone 6 (replica) cu android 4.4.4. Aseara mi s-a inchis din cauza ca nu mai avea baterie, l-am lasat vreo 2 minute la incarcat apoi l-am aprins la loc si mi s-a blocat la logo-ul " ANDROID", am incercat sa ii dau un reset dar nu merge, ce pot face? (Daca pot face.)

Răspuns Câştigător
| Delocimportant a răspuns:

E, totusi, o replica. Nu poti avea mari asteptari de la asa ceva. Data viitoare nu mai cumpara replici. Mai bine cumperi ceva mai putin performant, dar original.

5 răspunsuri:
| MinecraftRomaniaBubu explică (pentru Delocimportant):

Totusi am dat 600 lei pe el si am umblat pe el 2 zile.

| mititelumarius a răspuns:

Nu ai garantie?

| Delocimportant a răspuns (pentru MinecraftRomaniaBubu):

Si eu am fost tentat sa imi cumpar replici, dar am renuntat, in cele din urma. Mai bine aduni bani, si iei ceva serios, cand vrei sa cumperi un telefon.

| MinecraftRomaniaBubu explică:

Totusi nu sti daca il pot repara?laughing

| heAdgN a răspuns (pentru MinecraftRomaniaBubu):

Frate ai dat prea mult pe replica. Iti dau eu site de unde te costa 100 dolari cu transport vine in cutine. si chiar bune