| RobertRdV a întrebat:

recent mi-am cumparat un iphone 3gs 16gb de la un baiat, acesta mi-a spus ca atunci cand l-a lasat la fan courier mai avea 2% baterie am incercat sa-l aprind, dar nu porneste atunci cand il bag la incarcat se aude o sonerie

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

Daca e descarcat de tot va sta cateva minute bune pana se va aprinde (se va aprinde singur cand va avea suficienta baterie) iar cand se va aprinde va face un zgomot de vibratie.