| WhiteShadow238 a întrebat:

Salut, mi-am schimbat de curand android-ul din versiunea 2.3.6 gingerbread de pe un Samsung Galaxy S Plus cu o versiune 4.2.2 CyanoGenMod de pe net... si acum totul merge fain, arata bine. se misca cum trebuie. dar nu imi gasesc contactele de pe cartela sim desii daca bag cartela in alt tel le pot vedea, nu imi citeste external_sd din program files, unde avea muzica si toate cele, si nu stiu ce sa fac asa ca apelez la voi dau funda raspunsului care ma salveaza, si a. da, am instalate aplicatiile facebook, si alte cateva jocuri de pe vechiul android dar nu le gasesc in paginile alea de la meniu. si nu am nici Manager Aplicatii ca sa le pot sterge sau nu stiu cum, a disparut tot deci spuneti-mi ce sa fac sau cum sa le gasesc thinking

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Problema e de setturi / compatibility / drivers.
Pentru a rezolva o problema ca asta se dau bani nu doar funde :) si crede-ma stiu despre ce vorbesc.

Uite aici s-au mai lovit si altii de problema ta poate te va ajuta:
http://www.modaco.com/......__st__1780

Mult succes!