| FreeBSD a întrebat:

Am un Samung Galaxy Mini S5570I.

I-am pus alta versiune de android (4.2.2 jelly plus), si i-am schimbat si cwm recovery (acum e unu cu rosu, si apar si cateva erori cand intru in cwm)

Cum ii pot pune androidul original 2.3.6 gingerbread, si cwm recovery original (cu verde, asa era originalul)?

Dau funda!

Repede!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In aceeasi idee: https://www.youtube.com/watch?v=AZ_suw6cM1E.Pot sa difere fisierele, numarul si pozitia lor.

| FreeBSD explică (pentru sltlp):

Si cwm recovery, cum il pun pe cel original? parca cel original se numea recovery mode... nu mai stiu sigur. problema este ca mi s-a stricat cv la el si vr sa il duc la garantie, si mi-o anuleaza daca ii schimb versiunea de android. si de asta vr sa ii pun tot cum era la inceput...

| sltlp a răspuns (pentru FreeBSD):

Dupa resoftare o sa revina ala stock. Ala stock de obicei se numeste asr(androd system recovery 3e)