| samysamy a întrebat:

Care versiune de android e mai buna :2.3.6 sau 2.3.3? amandoua scrie ca sunt GINGERBREAD insa care este diferenta intre ele? de ce una este mai buna decat cealalta?

2 răspunsuri:
| RoFilmeOnline a răspuns:

Fiecare vresiune noua care apare are cate ceva modificat (remedieri de mici probleme, schimbari de stil, etc) e cel mai bine sa ai o versiune cat mai noua

| samysamy explică (pentru RoFilmeOnline):

Ok si pe Samsung galaxy s se poate pune cea mai noua veriune? adica ICS(ICE CREAM SANDWICH, 4.0.3)