| Allyshh a întrebat:

Pot sa imi pun skype pe un iPhone 2? Daca da, dati-mi si mie niste site-uri va rog de unde pot descarca aplicatia big grin. Multumesc happy.

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Din cate stiu eu skype cere acum iOS 5. x minim ca si facebook si foursquare. Si in orice caz nu poti "descarca" de pe vreun site. Skype il downloadezi gratis din AppStore.

| COOLboY a răspuns:

IPhone 2 nici nu are camera scundara, deci iti va fi cam greu sa comunici prin Skype. Oricum versiunea de iOS nu cred ca este potrivita. Ii dau dreptate lui bvlgari667

| Allyshh explică:

Ah. Multumesc happy