| Andy40 a întrebat:

Salut prieteni.
Am si eu o intrebare legata de telefoane..Am schimbat parola de la tlf, codul de la Facebook, parola si sora-mea mereu le află si vede tot ce fac in telefon. Imi află codul de la telefon, tot, vreau să am o viață privata, cum scap de ea?

1 răspuns:
| Ama1011 a răspuns:

E deranjant! Uita-te la setarile Facebook. ului si acolo la setarile cotului poate are numarul de telefon al ei bagat acolo, si asa poate afla parola de la Facebook! Iar parola de la telefon pune