| mrxmihaix a întrebat:

Salut prieteni!
vreau sa-mi cumpar un s4 nou,de unde imi recomandati sa iau,dar sa fie la un pret mai mic decat EMAG,FLANCO,ALTEX, etc...
funda!

7 răspunsuri:
| slenderica a răspuns:

De la baieti.

| atomescu a răspuns:

Emag. clar.

Reducere aici: http://bit.ly/1fkZjW8

| alinbogdann a răspuns:

EMAG

| Jambooja a răspuns:

Nu conteaza de unde il cumperi, conteaza la ce promotie il prinzi. Incearca la Carrefour in weekend-uri sau de sarbatori si de asemenea poti urmari site-urile mentionate de tine sa vezi cand apare vreo oferta.

| BlondaBlondii a răspuns:

Emag kiss

| AlinSeven a răspuns:

Dupa parerea mea e mai bine de la Emag, este si mai ieftin, te lasa sa umbli si in colet si este si transportul gratuit deci SUCCESS