| anonim_4396 a întrebat:

Recent am cumparat un iPhone 11 Pro Max space grey de 64GB sigilat la pretul de 4000 de lei (Cred ca e un pret de achizitie bun), as avea totusi cateva intrebari pentru cunoscatori, iar raspunsul cel mai de ajutor va primi funda. Multumesc!
1. In afara de retelele in care sunt codate, iPhone-urile difera la calitate si constructie in functie de tara pentru care sunt fabricate? Gen iPhone-ul produs pentru SUA este mai calitativ decat cel fabricat pentru Romania ca exemplu?
2. Merita upgrade-ul la iPhone 12 Pro Max de la 11 Pro Max?
3. Merita fata de iPhone telefoane de la alti producatori? De exemplu Note 20 Ultra sau S20 Ultra sau P40 Pro?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

1.Ca si constructie nu. Dar de ex iPhone 12 pentru US o sa aiba 5G mai rapid.
2. 12 are procesor mai bun, ecran mai mare, senzor lidar si 5G.
3. Note 20 Ultra la orice moment din zi si din noapte.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e cu GARANȚIE, e ok, altfel nu prea

https://phonegsm.ro/......ou/161.htm

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Garantie pe IMEI 1 an, eu l-am activat