| Marius_Silviu_2002 a întrebat:

Salut, recent mi am luat Gangstar Rio de pe play.mob. Am descarcat ultima versiune si cand dau sa o instalez imi zice " X" Aplicatia nu este instalata ", am luat versiunea mai veche si merge. Dar eu vreau sa o bag pe cea nouă să pot beneficia de noile actualizari, cum ar fi Jetpack.Ce sa fac? Dau fundă ( Samsung Galaxy Grand Prime.

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Banuiesc ca nu ai descarcat actualizariile de pe magazin play..ca sa iti mearga, descarca-le de pe magazin play.

1 răspuns:
| Expressions a răspuns:

Vrei ban?