| Matt_Matt_1996 a întrebat:

Stie cinenva de unde pot cumpara o cartela PrePay Orange, si daca pot la 14 ani?

Răspuns Câştigător
| prostuludzeu a răspuns:

Da poti
La orice magazin unde scrie la geam "pre pay"

4 răspunsuri:
| GL757W a răspuns:

Nu iti recomand Orange daca se intmpla ceva si iti blocheaza cartela ca asa au chef cand te vei duce cu ea sa ti-o deblocheze or sa iti ceara buletinu si iti vor lua datele, eu am patit asa la nici 3 zile dupa ce am cumparat am incarcat si cu 6 euro si nu am vrut sa le dau sa imi scaneze actul de identitate si am ramas cu o gaura de 6 euro.Succes!

| Matt_Matt_1996 explică (pentru prostuludzeu):

Eu credeam ca acolo doar se reincarca tongue

| RandomStudent a răspuns:

Te costa mai ieftin daca iti cumperi cartela din "Orange Shop"(ex cartela 6 € = 32 lei)

| RandomStudent a răspuns (pentru GL757W):

Cartele ti-o poti bloca daca gresesti codul puk de 10 ori dar il poti afla usor sau iti poti bloca accesul la incarcarea prin cod prin faptul ca tastezi multe coduri la intamplare sperand sa ghicesti unul