| EternalVampire a întrebat:

Buna,care stie sa-mi zica si mie cum pot sa-mi incarc gratuit? cartela PrePay de la Orange...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca visezi.Ce e aia gratuit? Platesti 5 E sau cat vrei tu si incarci cartela.

1 răspuns:
| Somebody1997 a răspuns:

*Functioneaza doar in reteaua Vodafone Romania. Mai trebuie sa nu fiti in perioada de gratie si sa mai aveti cel putin 2$ pe cartela. Dupa aplicarea procedeului descris mai jos, veti avea 5$ pe cartela!*La abonati nu merge shema.Cum functioneaza:

*Sunati la *120*2*2*0736355063*1*1# si veti primi un bonus gratuit de 3$.

*Nu abuzati de acest serviciu! Puteti fi localizati si amendati pentru fapta facuta.
*Daca vreti un bonus de 5$, trebuie sa dispuneti de un credit de 3$ si in acest caz sa formati numarul *120*2*2*0736355063*2*1#

*Pentru bonus de 8$, trebuie sa dispuneti de un credit de 4$ si in acest caz sa formati numarul *120*2*2*0736355063*3*1#. *Mecanismul se poate folosi doar de 2 ori pe luna si numai cand nu sunteti in perioada de gratie.