| InsiNe a întrebat:

Stie cineva de ce nu merge activat idi-ul Apple? ma chinui de 2 saptamani, cand dau pe verify now nu imi apare nimic nici macar nu se deschide lz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te pot ajuta, dar am patit acelasi lucru ( similar ) cu ce ai patit tu, pe cont google. Mi-am facut cont google...stii si tu cred cat dureaza si ce enervant e, si apoi cand voiam sa ma loghez a 2-a, a 3-a zi spunea ca nu este valid. Si sa va mai spun ceva iubitorilor de Apple, Microsoft a dat cateva milioane de dolari pe Apple " ca cica vedea un adversar important in box office ( adica in incasari de bani, popularitate, etc. ) si de-aia au donat banii, apoi a fost preluat de Steve Jobs care a facut primul PC ( Personal Computer ) -> ( Calculator Personal ) portabil. Nu era un laptop, ci era un ecran din ala de prin '90 cu un cablu care la aspirator...a fost foarte popular pe-atunci. In concluzie, Apple dadea faliment ( am uitat sa-ti spun asta, dadea intr-o luna ) daca nu era ajutat de Microsoft si Steve Jobs.