| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Salut, știe cineva o aplicație în care îmi pot găsi telefonul furat?

Răspuns Câştigător
| Serghei1722 a răspuns:

Gaseste-mi dispozitivul de la Google.Pui contul de Google pe care îl ai și pe dispozitivul furat și îl poți localiza, bloca, reseta. Sper ca te-am ajutat. Funda?

5 răspunsuri:
| bmerry a răspuns:

Dacă ai iPhone, aplicația Find my IPhone, dar funcționează doar cu condiția ca telefonul furat sa fie conectat la internet ca sa poată transmită locația.

| Gelica_Morosanu_1986 explică (pentru bmerry):

E Huawei p20

| PainTech a răspuns:

Aplicatiile pentru a găsi telefonul furat se instalează înainte de a avea telefonul furat.

Încearcă să îl găsești folosind contul Google https://www.google.com/android/find

| bmerry a răspuns (pentru Gelica_Morosanu_1986):

Sigur exista o aplicatie,, Find my phone". Dar funcționează pe același principiu, sa fie Internetul activ.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Aplicatiile nu "gasesc" telefonul, doar il localizeaza aproximativ daca este conectat la net. Si trebuie sa fie deja instalate, inainte de a-ti fi fost furat telefonul...