| Eyelevel a întrebat:

Am abonament la Telekom si vreau sa verific beneficiile disponibile. Ce numar trebuie sa apelez? La liber era *134#

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Serviciul care va furnizeaza informatii cu privire la minutele de care dispui este 1515, Serviciul Info Cost.
Acest serviciu poate fi interogat prin una dintre urmatoarele metode:
- transmiterea unui mesaj gratuit fara continut la numarul 1515;
- tastarea pe telefon a secventei *151# urmata de tasta de apel;
- prin intermediul contuluu My Account(in urma accesarii paginii web www.telekom.ro, in conditiile in care ai creat un cont de acces la acest serviciu)
- apeland 1234 si accesand tasta 1 - limba romana, tasta 1 - Pentru confirmarea sau amanarea platii si alte detalii legate de factura si costuri, - tasta 4 Pentru serviciul Info Cost.

In cazul abonamentelor recent activate, serviciul devine functional dupa emiterea primei facturi, iar daca pe parcursul unei perioade de facturare intervin modificari asupra abonamentului (precum activare sau dezactivare de servicii si extraoptiuni, suspendare din diferite motive si apoi reconectare) serviciul devine functional din nou dupa emiterea urmatoarei facturi."
http://telekomro.custhelp.com/......-info-cost