| DeNeCuM a întrebat:

Am cumparat de la Digi un Allview A5 smiley. Am avut probleme cu touch-ul si incarcatorul si le-am dat la garantie. Acum intrebarea mea este: cam cand credeti ca o sa fie gata? In cat timp ar trebui sa fie gata? Nu vreau descurajari legate de reputatia firmei Allview, fiindca am auzit si vazut multe. Vreau doar sa stiu cand il primesc inapoi. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

In maxim 6 zile, adica eu am dat Samsungu si mi-a zis in 7 zile e gata si am primis "sms" ca e gata si sa vin sa-l ridic de la firma, dar a fost gata in 5 zile chiar mai rapid, si eu pentru software l-am dat. Succes, nu iti fa griji nu sunt asa de rele!

| DeNeCuM explică (pentru Diavolcata):

Multumesc frumos dar azi implineste 8 zile de cand e in service. Ori cum. Astept. Mersi