| Zuzumilk26 a întrebat:

Am găsit la Orange husa originală Alcantara Case pentru Samsung Galaxy S9 Plus la pretul de 12 euro. Merita?

Răspuns Câştigător
| 1q0p2w9o a răspuns:

Rectific, exista husa de Alcantara originala. La 12 euro clar merita, dar ai grija pentru ca Alcantara se murdareste foarte repede si este foarte greu de intretinut.

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

La cit de scumpe sunt astea de obicei, sa zicem ca da.

| gabicoo a răspuns:

Dacă e originală.
Sigur că da!

| 1q0p2w9o a răspuns:

Nu exista husa originala Samsung din Alcantara. Este probabil fabricata in parteneriat cu Samsung sau se refera la faptul ca e originala Orange, desi e foarte putin probabil. Eu zic ca merita, doar daca nu ai deja o husa.