| RecKinul a întrebat:

Am instalat aplicatia sopcast pe telefonul meu cu android 2.3.5 pentru a viziona tv online si nu vrea sa functioneze si i-mi apare un mesaj de genul... aplicatia sopcast (procesul org.sopcast.android) s-a oprit in mod neasteptat. Incercati din nou.
Vreau sa stiu daca sepoate rezolva sau exista alte aplicatii pentru
tv pe mobil.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu merge sopacst pe mobil bine. Baga tv online Romania e cea mai buna aplicatie de genul o folosesc pe tableta, merge perfect.

| anamariata a răspuns:

Incearca asta, eu nu am avut nici o problema: http://www.mocasoft.ro/tv-online-romania-android/