| gabytzu22 a întrebat:

am LG optimus l7 si vreau sa schimb cu iphone 4s si acum vreau niste pareri despre iphone 4s ..ati avut? este bun? si am 2 nelamuriri
-nu stiu ce diferenta sa mai dau de la l7 pana la iphone 4
-am vazut ca iphone-ul e gevey sau nu stiu cum si nu inteleg ce e asta,,

FUNDA

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Foarte bun, am avut un iphone 4, e la fel ca 4s.foarte mare viteza la internet, jocuri hd, design foarte placut.
eu nu as da iphone 4s pe un rahat de LG l7, pentru ca un coleg de cand l-a luat(vorbesc despre LG)ii merge greu in meniu, grafica naspa la jocuri, merg in reluare.
si si-a mai luat inca un vecin tot l7 dupa cateva saptamani s-a stricat, l-a luat nou de la Vodafone, daca sunai la el ii aparea pe ecran dupa 1 min ca suna..si in meniu ii mergea foarte greu, ii raspundea greu, si l-a dus la Vodafone, si aia l-au trimis pana in Bucuresti la servicelaughing
funda? te rog am scris prea multhappy

1 răspuns:
| Raptorz a răspuns:

IPhone 4s este foarte bun, are un touch screen fin (functioneaza foarte bine) stiu toate acestea deoarece eu am 4 si e aproape identic
gevey este locul acela de la iphone unde bagi cartela