| aka7up a întrebat:

Salut TPU,am nevoie de ajutor, am un Samsung GT-S5230 si nu imi merge internetul,eu sunt in perioada de gratie,dar am incercat cu cartela unui coleg care avea credit,si tot nu mergea,imi zice EROARE DNS,mentin ca cartelele au fost setate pentru internet.
(stiu ca este pe sietul de la Orange unde sa faci netul sa mearga, imi puteti da linkul?)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aka7up explică (pentru alexxyaSweet):

Samsung Gt-S5230? nu are WI-FI, dar ma poti ajuta in legatura cu ce am spus mai sus?happy

Răspuns utilizator avertizat
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a accesa serviciul de internet ai nevoie de setarile telefonului, prin urmare iti recomand sa verifici aici setarile specifice telefonului tau :
http://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html?language=ro

O zi buna,
Orange Helper