| Michel50 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent, am un telefon Allview P5 Quad, cand intru in google market imi zice no connection.....am uramt toti pasii posibili dar nu a mers.Am dat o resetare din fabrica iar acum imi cere sa ma conectez la contul gmail, am introdus datele dau connect(wifi pornit) si imi zice Nu se poate stabili o conexiune de date sigura la server.Este posibil ca aceasta sa fie o problema temporara sau ca dispozitivul dvs. Android sa nu fie pregatit pentru servicii de date. Daca problema persista apelati Serviciul de relatii cu clientii,duapa asta nu ma lasa sa accesez telefgonul! Va rog ajutor, astept raspunsuri cat mai repede posibil! Multumesc

6 răspunsuri:
| Axin_Luci_1984 a răspuns:

Tre sa gasesti o retea wifi fara parola sau iti iei router si trebuie sa-ti faci cont gmail

| darrio2007 a răspuns:

Ai gresit ceva la parola de google.Se conecteaza cu wi-fi?

| darrio2007 a răspuns:

La contul de Google.Scuze!

| Michel50 explică (pentru Axin_Luci_1984):

......Am cont gmail chiar 2 si am router cu wifi acasa WEP si WPA2 care desigur au parola dar ce legatura ar fi...

| Michel50 explică (pentru Axin_Luci_1984):

Am rezolvat problema! trebuia sa dau nu cand ma intreba daca am cont deja pe gmail si am mai apasat pe nu acum si gata]

| Mascan a răspuns (pentru Michel50):

Michael50 te rog frumos la raspunsu asta poti sa scrii oleaca mai explicit pentru ca acum am si eu aceeasi problema stii si de aia mai putea ajuta? astept raspunsuri