| StaiCaTrag a întrebat:

Am o cartela de telefon care este albastra si pe care scrie Lebara Mobile si am primit-o de la o cunostinta, insa vreau sa stiu cum pot afla cat credit mai am pe ea sau daca e pe abonament sau nu, este cartele din Germania. Merge sa sun pe al numar dar vreau sa ii aflu creditul.La ce numar trebuie sa sun sau cum fac? Multumesc, dau funda. Nu e nici 333 nici 415 numarul.

4 răspunsuri:
| Kore22 a răspuns:

Poti cauta pe net un numar de telefon de la relatii cu clientii si le oferi numarul de telefon, in prealabil incerci sa suni de pe ea ca sa vezi ce numar ai.

| StaiCaTrag explică (pentru Kore22):

Da... ca parca stiu eu germana, si nu vreau sa aflu numarul de telefon, doar creditul.

| BlackEdition a răspuns:

Pentru cartela lebara ca sa aflii cat credit ai sau minute, apeleaza la *141#

| Alice_Ionela_1989 a răspuns:

*#1345#