| Manum a întrebat:

Cartela Sim la Telefonul Xiaomi Redmi 10 :
Am băgat o cartela Orange la Sim 2 al telefonului meu Xiaomi Redmi 10. l
Cum trec de pe abonamentul care îl am deja pe telefon, la cartela Orange?
La setari "Cartele Sim si retele mobile", ila Sim 2, scrie Orange si jos sub ea, scrie "Nu este setat".
Cand sun pe cineva, suna de pe numărul de telefon al abonamentului, dar eu vreau sa sun de pe cartela.

Cum oscilez între abonament și cartela cand vreau sa sun?

Cum aflu numarul de telefon al cartelei sim Orange daca l-am uitat. Specific din nou, ca pe telefon am si abonament RDS.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"scrie Orange si jos sub ea, scrie "Nu este setat""

ințeleg că nu ai semnal la Orange pe cartelă, așa-i?