| Bmth_Emi_1996 a întrebat:

Am o intrebare despre telefoane...
Care este parerea voastra despre Nokia c3? (00) cu tastatura qwerty...
Credeti ca e invechit? Sau nu mai e la moda?

2 răspunsuri:
| Klandestin a răspuns:

Foarte multumit, si foarte rezistent, l`am avut foarte mult timp, pana sau uzat contactele de la. display

| Adrian983 a răspuns:

Dupa parerea mea, este un telefon foarte bun pentru scrierea mesajelor intr-un mod foarte rapid.A fost lansat in iune 2010 deci are cativa ani... Daca mai este la moda...nu stiu ce sa zic.Acum multa lume prefera telefonul cu touchscreen.