| dinucristian2000 a întrebat:

am o intrebare. dupa voi care credeti ca este cel mai bun telefon de la Allview care sa fie pana in 1100 ron? credeti ca un Allview v1 viper e bun? funda

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Allview nu e o firma buna de telefoane...e mai mult o firma de telefoane de buget.
Cel mai bun e Allview X1 Xtreme.
Iar cat despre V1 Viper singuru lucru care e bun la el e ca merge foarte bine pe net si in jocuri...in rest e un telefon modest.
Bateria tine destul de putin iar camera foto nu e chiar de 8 MP...chiar daca face poze destul de aceeptabile eu zic ca e maxim de 5 MP.
Oricum eu nu iti recomand nici un telefon de la Allview.

| LaLaura a răspuns:

Buna. Eu am Allview x1 soul si mi se pare destul de bun, face pozele destul de clare pentru un telefon ( nu il compar cu un aparat foto) mai ales la lumina naturala ( adica afara), bateria tine 1 zi ( vorbit la telefon, wi-fi mereu activat si cateva jocuri gen subway surf sau fruit ninja plus luminozitatea media - conteaza foarte mult luminozitatea deoarece displayul e foarte mare si consuma multa baterie). imi place ca e subtire si foarte usor. la eMAG costa 12 mil dar banuiesc ca cu black friday o sa ajunga pe la 11 mil.

| Aparaschivei_Codrin_1990 a răspuns:

Un telefon bun de la Allview pana in 1100 ron este Allview P7 Xtreme. Multi spun ca Allview este un telefon de buget, dar NU ESTE ASA, daca ne uitam la ultimele mudele Allview X2 soul, sau X1 soul, vedem ca sunt cu mult peste unele telefoane in voga de la Samsung, Apple, Microsoft(Nokia) s.a.m.d. Sper ca te-am ajutat happy