| angi_4331 a întrebat:

Am o intrebare:Galaxy s3 sau Galaxy s3 mini.

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

Salut.Eu zic ca Galaxy S3.Are cateva avantaje importante,care se vad cel mai bine in pret: un procesor mai puternic,dimensiunea, calitatea imaginii(asta am incercat-o si eu, si chiar se vede), performante sporite in jocuri, si legatura mai buna la internet.
Pe S3 mini, se mai blocheaza netul, si mai frameaza.
Eu as alege S3, pentru ca diferenta de pret nu este prea mare, dar cea dintre performante, da.
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Daca ai bani pentru S3 eu il recomand pe acesta.
Numai bine!happy

| GoGu7 a răspuns:

Pai, eu zic, ca S3 e mult mai bun ca S3 mini care nu indeplineste toate functiile unui S3, si are si camera mai mica S3 mini (5 megapixeli) fata de S3 (8 megapixeli)!

| doctorwho a răspuns:

Mini e varza rau, mai bine deja nu Nexus 4