| Nicoleta_Constantin_1968 a întrebat:

Am o intrebare si vreau raspunsuri cat mai detaliate.Am un iphone 5s as vrea sa imi schimb forma litereloi sa arate ca cele de la tastatura Samsung S4 si pot face asta doar printr-un jailbreak si cydia. Este bine sa fac jailbreak? Ce se poate intampla? Virusi sau alte lucruri naspa?

1 răspuns:
| AndyAnonim a răspuns:

Nu,nu poti sa iei virusi,dar te anunt ca jailbreak-ul este un procedeu foarte ericulos si nu sunt responsabil pentru ce poate pati telefonul tau, faci pe propriul ris, iti poti strica telefonul si sa pierzi garantia de tot! dar da, se pot schimba literele, tutorial aici:https://www.youtube.com/watch?v=rcnJ2YXLqtM