| Voicu_Cosmy_1995 a întrebat:

Salut tpu...Am o problema, Am bagat codul gresit trebuia desenat ceva si am introdus de multe ori gresit. Si acum imi cere contul google de la telefon si nu-l mai stiu. Am incercat adresa mea de mess, gmail dar nu merge. (Samsung Galaxy Ace plus) Il duc la reparat sau pot sa suna la *# ceva? straight face...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa stii contul Google.Probleme de memorie.Si nu ale telefonului.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca cu una din metodele EXPLICATE la linkul :
http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

Toate cele bune.