| alyalynutz a întrebat:

Astazi la telefon am schimbat metoda de blocare si inloc de pin sau alt cv am pus acel model care sunt 9 cercuri si unesti intre ele si am uitat codul. am bagat la nimereala si imi cere codul de gmail... il bag si nu merge si am incercat metoda voastra cu + si - si Butonu de deschidere si nu imi apare ca tutorialele de pe google... apare alt fel cine stie SA LASE AICI RPELY PLZ sad AM SAMSUNG GALAXY MINI.

2 răspunsuri:
| alexandruenache a răspuns:

Tine apasat tasta de volum jos+ buton home + buton deschidere (toate in acelasi timp) si urmeaza tutorialele de pe youtube. Daca nu, costa cam 50 de lei la un service sa-l deblocheze.

| nicushor42 a răspuns:

Dai un reboot la android. Uite-te pe youtube cum se da reboot la android