| DannyDiamant555 a întrebat:

Am o problema am incercat sa folosesc un program de recovery mode care nu s-a terminat tocmai bine. Am intrat in ODIN mode si numai pot iesi de acolo, imi zice could not do the normal bot. Ce pot sa fac. Am un Samsung galaxy s4 mini gt-i9190.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Asa se intampla cand folosesti programe necunoscute si ne-verificate.
Du-l la un service pentru resoftare completa.

1 răspuns:
| DannyDiamant555 explică (pentru Bula):

Nu cred ca era un program necunoscut din moment ce la review-uri oamenii multumeau celui care a facut topicul. Acestia nu au semnalat nicio problema, am rezolvat problema de unul singur pana la urma dar merci de raspuns, ia o funda.