| Valy_Hell_Skull_1994 a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace plus.L-am rootat si la un moment dat nu mai mergea wi-fi si am dat revenire la setarile din fabrica.cand s-a deschis a intrat in clockworkmod recovery. Si așa face de fiecare data când îl pornesti si nici nu poți intra in download mode săi faci ceva cu odin. fundathinking

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

Scoate bateria, si tine volum Down si Power. Nu are cum sa nu intre in download direct, dai reset all

| Valy_Hell_Skull_1994 explică (pentru price):

Nu intra straight face

| Valy_Hell_Skull_1994 explică (pentru price):

Apare modelul si se închide la loc

| Valy_Hell_Skull_1994 explică (pentru Valy_Hell_Skull_1994):

Apare logodnic si seinchide

| Valy_Hell_Skull_1994 explică (pentru Valy_Hell_Skull_1994):

Apare logo si se inchide

| price a răspuns (pentru Valy_Hell_Skull_1994):

Ai reusit pana la urma?