| AkiseAru a întrebat:

Am o problema cam naspa sad Deci telefonul meu este Sony Xperia M2. Deci in memorie am 2.3 GB ocupati, din 5.0 GB. Problema este: De ce am 2.3 GB ocupati? Nu am aplicatii, nu am fisiere, toate fisierele din acel DISK sunt goale (in afara de fisierul Android). Cum as putea sa-mi eliberez spatiu pe DISK?
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sistemul de operare in sine.

5 răspunsuri:
| AkiseAru explică (pentru darrio2007):

Tencs

| Atla a răspuns:

Toate aplicatile din telefon care erau de la inceput acolo se adapteaza in memorie. Nu ai ce sa faci, imi pare rau

| darrio2007 a răspuns (pentru AkiseAru):

"Iu uelcăm"!

| Mimo2 a răspuns:

Sistemul ocupa spatiul ala!

| octav005 a răspuns:

O parte din memeorie este rezervata pentru sistemul Android ca sa iti functioneze telefonul. nu ai ce sa faci.