| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa eliberez spatiu de la Local Disk?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai incepi sa stergi din programele care nu iti mai folosesc.
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Apoi vezi in My computer ->Downloads,Desktop,Biblioteca, Filme le iei pe toate la rand si ce nu iti mai trebuie, arunca la cos iar restul muta-le in alta partitie D, E...sau ce partitie ai libera. Nu uita sa arunci cosul de gunoi. Curata si registrii windows cu CCleaner http://www.piriform.com/CCLEANER da un restart la pc si... Enjoy!