| Trivela7 a întrebat:

Am o problema, cand vreau sa setez o imagine ca poza de fundal, imi cere sa o decupez ( crop ) si nu vreau asta. Cum rezolv?! [ Lg 4X HD ] Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Stim cu totii asta..Este o chestie..Android! La toate androidurile este la felwinking
Si nu prea se poate schimba! Trebuie doar sa ai noroc sa nimeresti poza cu rezolutia potrivita!
Oricum, daca ai pune toata poza, nu te gandesti ca ar parea distorsionat? Poate poza ta este patrata, in timp ce telefonului tau ii trebuie o poza landscape!

Apropo..Frumos telefonwinking

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| DaRaspund a răspuns:

Selectezi toata poza. Adica lasi un milimetru-2 de pe margini.