| Massyy a întrebat:

Salut tpu...Am o problema cu un Samsung galaxy note 3..De 1 saptamana incepe sa imi faca figuri, adica daca apas pe butonul home incepe pe ecram sa imi apara multe linii de diferite culori, ori sa imi sacadeze ecranul ca si cum sar sparge touch-ul, dar daca il aprind de la butonul power nu am probleme cu el. De la ce ar putea fi si cat m.ar costa reparatia?

3 răspunsuri:
| nadasanpaul a răspuns:

Poate dacă l-ai scăpat în apa face aşa în orice caz du-te la un service autorizat, cât despre preţ... Depinde ce problema are... În cel mai rău caz cam în jur de 1000 lei
succes!

| Elizen a răspuns:

Resetează-l.

| Massyy explică:

Si daca ai dau rr, crezi ca o sa dispara?