| elysey a întrebat:

am o problema cu un Samsung galaxy s2 imi apar cam 6 linii continue pe lateralul displayului mentionez ca nu l-am trantie sau lovit am ceea mai mare grija de el dar dimineata au aparut aceste dungi mentionez ca telefonul are husa si folie mata.De la ce poatr fi ca nu i-am facut nimic am dat si resetare generala si tot asa e daca ma puteti ajuta cu un sfat as fi multumit.Dau funda.multumesc

2 răspunsuri:
| RaDuk a răspuns:

Si un prieten de al meu are Samsung Galaxy S2 Plus si are aceiasi problema. Asta poate sa apara de la folie sau sa fie un defect din fabrica. Pentru mai multe detalii poti intreba un reprezentant GSM

| elysey explică:

Ms frumos astept si alte opinii.