| DinuMarian a întrebat:

am o problema, deci am un iphone 4 si i-am dat update la soft. era la versiunea 5.1.1 si i-am dat la 6.1.3. si-mi cere sa intru in iTunes... ii dau restore si-mi da o eroare la restore si ramane in recovery mode.Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| Paulikk112 a răspuns:

Pai,descarcati un program numit tinyumbrella si vei vedeai acolo in stanga sus iphone-ul tau, Eiii bineee dai click acolo si vei vedea Exit recovery mode si alte chestii. Apesi pe exit recovery mode. Acesta va iesi din recovery mode si ta daaa... your iphone is up to date and ready to use big grinwinking. Sper ca te-am ajutatwinking.

1 răspuns:
| TheFuture a răspuns:

Poate ai virusi de la itunes