| Sonni a întrebat:

De curand am invatat sa fac restore la iPhone 3G si 3GS folosind Sn0wbreeze, dar cand am incercat sa fac restore pe iPhone 3GS-ul meu (+Update la iOS 5.1.1) iTunes mi-a dat error 3194. Cum pot trece peste aceasta eroare? Funda!
P.S.: Acum iPhone-ul ruleaza iOS 4.1

Răspuns Câştigător
| Andrey02 a răspuns:

Cred ca prin firmware cauta pe net mi-a dat si mie o eroare dar mie mi-a dat 1015 daca nu e asa du-te la un gsm sati explice cum sa faci si daca tot nu sti trebuie sa dai vreo 40 de lei oricum succes

1 răspuns:
| mariuscristi a răspuns:

Telu tau este codat pe alta retea.decat cele din Romania.