| Twilight1999 a întrebat:

am o problema legata de apeluri. de fiecare data cand incerc sa sun o anumita persoana (iubita mea) imi da tot de ocupat instant. uneori suna pentru o secunda sau mai putin si apoi vine si tonul de ocupat. rareori mai intra si mesageria vocala. si foooarte rar pot sa o apelez. acuma vine intrebarea: de ce? sa fie din cauza semnalului slab sau alt motiv. in lista de respingere sunt convins ca nu m-a trecut. tin sa mentionez ca eu sunt pe Vodafone iar ea pe Orange

1 răspuns:
| anonimulxxxhd a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva te-a adaugat intentionat sau din greseala la lista de respingere

Funda?