| SkrillexForever a întrebat:

am o problema
Mi-am luat un Vodafone 875 smart mini si nu imi merge rotirea auto
( mi-a mers o luna dar acuma nu mai merge (
Imi puteti spune de ce?
Si imi puteti spune daca merge facut daca da cum?

8 răspunsuri:
| trusk a răspuns:

Ai dezactivat-o. vezi prin setari.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate este dezactivată, vezi la setări ori de nu, la magazinul de unde l-ai luat.
Pa, pa.

| SkrillexForever explică:

Nu e dezactivat

| StefanAtreides a răspuns (pentru SkrillexForever):

Daca ai rezolvat problema sa imi spui si mie. Si eu am aceeasi problema.
Am activata rotirea automata, dar tot nu merge.

| SkrillexForever explică (pentru StefanAtreides):

Am rezolvato
Dezactiviazati rotirea automata timp de 1 zi sau 2 dupa care o activezi incapoi si va merge din nou

| StefanAtreides a răspuns (pentru SkrillexForever):

Mersi! Asa voi face.
Sper sa functioneze!

| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

Daca e activat dai revenire la setarile din fabrica si va merge

| Daniel1619 a răspuns (pentru SkrillexForever):

Si sigur merge adica mna eu am s4 si am aceeasi problema nu stiu de ce o luna a mers si acu pla nu vrea am sa incerc si eu ca tine... dar sigur merge?