| PaulButa a întrebat:

am o problema si as dori daca se poate sami răspundeți.Am un Samsung grand neo, si am contactele salvate de mai multe ori.am încercat sa sterg un contact, s-a sters din agendă dar il aveam in continuare salvat.sa sters după ce am resetat telefonul. puteti sa-mi spuneti de ce?

Răspuns Câştigător
| chifa2014 a răspuns:

Contactul tau il aveai salvat atat pe cartele cat si pe telefon, si de aceea cand ai dat restart la telefon nu a mai aparut im telefon.

4 răspunsuri:
| Anonima2206 a răspuns:

Ai avut acel contact salvat de 2 ori.Adica pe cartela si in telefon
Si de odata ce ai resetat telefonul, de asta nu ti a mai apărut.

| PaulButa explică (pentru chifa2014):

Dar eu pe cartelă nu am nici un număr. Daca bag cartela in alt telefon nu imi arata ca as avea un număr.

| PaulButa explică (pentru Anonima2206):

Nu am nici un număr pe cartelă

| PaulButa explică (pentru chifa2014):

Pe alt telefon imi aparea contactul cu un nume si pă asta mi-a aparut cu alt nume, cum a fost salvat candva